BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ

Öğrenciler Seyir Tepesi Manzarasını Beğendi!

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Öğrenciler Seyir Tepesi Manzarasını Beğendi!
2.595 görüntülendi
25 Nisan 2018 - 10:00

Geyve Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri(Seyir Tepesi)’nin dünyanın farklı ülkelerinden misafirleri vardı. Öğrenciler yöresel lezzetleri ve tesisin manzarasını çok sevdi.

Turizm Haftası etkinlikleri nedeniyle  ‘Ayvalı lezzetlerden’ oluşan menü ile misafirlerini ağırlayan Geyve, bu kez de Dünya’nın farklı ülkelerinden öğrenciye ev sahipliği yaptı.
Sakarya Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler güne Geyve Yöresel Lezzetleri ile başladı.

Seyir Terası’nda öğrenci ve öğretim üyelerini ağırlayan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “Turizm Haftası nedeniyle üniversitemizde eğitim gören misafir öğrencilerimizi ağırladık. Bölgemizin yöresel tatlarını misafirlerimize ikram ettik. Misafir öğrencilerimiz hem lezzetlerimizi hem de tesisimizin konumunu, manzarasını çok beğendiler. Geyve’nin tanıtımına katkı sunacağını düşündüğümüz etkinliğe destek olan katsı sunan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Geyve Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı yapan öğrenciler, fotoğraf çekimi için adeta birbirleriyle yarıştı. Belediye Başkanı Murat Kaya’ya ev sahipliği ve bilgilendirmeleri için teşekkür eden öğrenciler tesisten ayrıldı.
Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

syr (1)

syr (2)

syr (3)

syr (4)

syr (5)

syr (6)

 

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ

Bu sitedeki hiçbir yazı sosyal veya toplumsal bir mesaj veya dayatma içermez içerikte kesinlikle sansür yoktur. Sayfamızda yayınlanan her yazı tamamen yazarının kişisel, özgür görüşü, samimi duygu ve düşünceleridir. Sitemiz, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı, herhangi bir ortamda basılması ve haberlerin yayınlanması yasaktır. PiTasarim.org