fbpx

Geyveli Yazar Reyhan Karagöz Çetin Son Kitabının İlk Tanıtımını Yaptı

Bulunduğumuz hafta içinde ilçenin bir okulunda düzenlemek istediği kitap tanıtım ve imza gününe olumsuz cevap alan Geyveli şair-yazar Reyhan Karagöz Çetin’e ilçenin güzel insanları sahip çıktı.

Geyve’nin en özgün cafe işletmesi Sine-i Bahçe’nin sahibi Sinem Ataoğlu, yazar Reyhan Karagöz Çetin’in yeni kitabı “Hayatla Aramda”‘nın tanıtımı için destek oldu ve işletmesinde organizasyon düzenledi.

Kitap tanıtımı ve imza günü için özel hazırlık yapan Sinem Ataoğlu, “Başta kırmayıp geldigi için
sevgili yazarımız Reyhan Karagöz Çetin’e ve etkinliğe katılan herkese yürekten teşekkür ederim” 
derken, yazar Reyhan Karagöz Çetin, gösterilen ilgi ve organizasyondan dolayı Sinem Ataoğlu’na ve sevenlerine teşekkür etti.

Reyhan Karagöz Çetin: “Hafta içinde yaşadığım üzücü gelişmelerin ardından bana moral veren, destek olan başta Sinem Ataoğlu ve Mesut Kanmaz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Sinem hanımın hazırladığı sıcacık ve samimi ortam bana Geyve’nin en nezih ortamlarından birinde olduğumu hissettirdi. Sohbetleriyle, ziyaretleriyle günümüze renk katan herkese şükranlarımı sunuyorum.” açıklamasında bulundu.

Reyhan Karagöz Çetin, hafta içinde yaşanılan olumsuz gelişmelerin ardından çok fazla destek mesajı aldığını, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde Geyveli okuyucularla yeni bir buluşmanın müjdesini verdi.

Yorum Yaz

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu