Ekrem Yüce Basın İle Buluştu

Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Ekrem YÜCE, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yerel ve ulusal basınla bir araya geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem YÜCE’nin Adapazarı Orman Parkta düzenlenen davetine, haber ajanslarının temsilcileri ile çok sayıda internet ve gazete muhabirleri katıldı.
Geyve ‘den Ali ARICI, Erdinç TUNA, Fehmi DUMAN, Mehmet AYDOĞAN, Mustafa Hamdullah ERGİN ve Namık CİHAN davete icabet etti.

Akşam yemeğinden önce Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Yüce, masaları tek tek dolaşarak, davetlilerle sohbet etti.

Yemekten sonra gazetecilerden Remzi ADIYAMAN, Sezai MATUR ve Zeki AYDINTEPE birer konuşma yaparak, Büyükşehir Belediye başkanı Yüce’ye teşekkür edip; gazete çıkarmanın zorluklarını dile getirdi.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle yerel medya temsilcileriyle buluşan Ekrem YÜCE, “Demokrasilerde önemli bir kamusal güç olan medya, toplumda etkisini geniş kesimlere kadar ulaştırmaktadır.”dedi. Büyükşehir Belediyesinin yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı.

BAYRAKLI EKMEK
Geyveli Gazeteci Emekli Öğretmen Mehmet AYDOĞAN sahneye çıkarak:” Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem YÜCE, Basın Günümüzü kutladığı için teşekkür ediyor ve kendisine Geyveli ARSLAN KARDEŞLER’in ev ekmeğini hediye etmek istiyorum.” dedi.

Ekrem YÜCE: “Mehmet AYDOĞAN Hocama teşekkür ediyor, memleketim Geyve’den gelen bu ekmeği memnuniyetle kabul ediyorum. Bunu dilimleyin, buradaki tüm dostlarla birlikte yiyelim.” dedi.
Masalarda kuş sütü eksikti.
Toplantı pasta kesimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. Gelenlere birer çanta içinde hediye verilmesi ihmal edilmedi.
Programın sunumunu; Yahya BAKIR başarı ile yaptı.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

bş (1)

bş (2)

bş (3)

bş (4)

bş (5)

bş (6)

bş (7)

bş (8)

ssbşe (1)

ssbşe (2)

ssbşe (3)

ssbşe (4)

ssbşe (5)

ssbşe (6)

ssbşe (7)

ssbşe (8)

ssbşe (9)

ssbşe (10)

ssbşe (11)

ssbşe (12)

ssbşe (13)

ssbşe (14)

ssbşe (15)

ssbşe (16)

ssbşe (17)

ssbşe (18)

ssbşe (19)

ssbşe (20)

ssbşe (21)

ssbşe (22)

ssbşe (23)

ssbşe (24)

ssbşe (25)

ssbşe (26)

ssbşe (27)

ssbşe (28)

ssbşe (29)

ssbşe (30)

 

Yorum Yaz

Başa dön tuşu