BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ

ASFALT SEFERBERLİĞİ BAŞLADI

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
ASFALT SEFERBERLİĞİ BAŞLADI
1.752 görüntülendi
20 Mayıs 2018 - 16:17

Geyve Belediyesi ilçenin tamamını asfaltlamak için adeta seferberlik başlattı. Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne geçen bölgelerde asfalt çalışmaları tam gaz devam ediyor.

Geyve Belediyesi’nin kendi imkânlarıyla satın aldığı sathı kaplama aracı durmaksızın çalışıyor. Güney ve Koru Mahalleleri’nde asfalt çalışması yapılan bölgeleri Belediye Başkanı Murat Kaya ve muhtarlar ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ‘Geyve’de kimse çamura basmayacak’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı asfalt seferberliğini bu yılda sürdürüyor. Kendi imkânlarıyla ilçenin dört yanına asfalt veya parke ile kaplama sözü veren Başkan Kaya Güney ve Koru mahallelerinde ki asfalt sathı kaplama çalışmalarını inceledi. Çalışanlardan bilgi alan Başkan Kaya vatandaşlarla sohbet etti. Güney Mahallesi Muhtarı Erol Atalay ve Koru Mahallesi Muhtarı Fatih Bozkır hızla ilerleyen çalışmalar için Başkan Kaya’ya teşekkür ettiler.

YAZ BOYU SÜRECEK

Yaptığı başarılı çalışmalarla “Kendi kendine yetebilen belediye” olarak anılan Geyve Belediyesi 90 bin ton sıcak asfaltın ardından soğuk asfalt çalışmalarına hız verdi. Belediye kendi sorumluluk bölgesinde ki yolları yaz boyunca asfaltlamaya devam edecek. Belediye Başkanı Murat Kaya “Göreve gelirken söz verdik. Verdiğimiz sözleri tutmak zorundayız. 2019 yılına kadar çalışıp hatta çok çalışıp Geyve’de kimsenin ayağına çamur değdirmeyeceğiz. Asfalt, parke çalışmaları yaz boyunca devam edecek” dedi

HERKES MUTLU

Güney ve Koru Mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Kaya verdiği sözü tutmuş olmanın mutluluğunu yaşarken, muhtarlar ise verilen sözün tutulmasından mutlu. Başkan Kaya dualarıyla, verdikleri oylarla ülkenin kalkınmasına, büyümesine katkı veren millete hizmet ederek teşekkür edilebileceğini söyledi. Başkan Kaya “Geyve’de asfalt atılmamış, parke döşenmemiş yol kalıncaya kadar durmak yok yola devam” diyerek bölgeden ayrıldı.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

 

sflt (1)

sflt (2)

sflt (3)

sflt (4)

sflt (5)

sflt (6)

sflt (7)

sflt (8)

 

 

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ

Bu sitedeki hiçbir yazı sosyal veya toplumsal bir mesaj veya dayatma içermez içerikte kesinlikle sansür yoktur. Sayfamızda yayınlanan her yazı tamamen yazarının kişisel, özgür görüşü, samimi duygu ve düşünceleridir. Sitemiz, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı, herhangi bir ortamda basılması ve haberlerin yayınlanması yasaktır. PiTasarim.org