fbpx

Sakarya’nın imaj videosunda Geyve’den görüntüler

Sakarya'nın imaj videosunda Geyve'den görüntüler.. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin sponsorluğunda yaklaşık 5 ayda hazırlanan Sakarya tanıtım videosunda Geyve'den Doğançay Şelalesi, Akıncı Şelalesi ve Kızılkaya'daki ağaç ev yer aldı.

Büyükşehir Belediyesi Sakarya’nın uluslararası boyutta imaj kazandırması için Türkiye’de şehirlerin tanıtımını çeken Halil Bekar ile anlaşmıştı. Bekar, kendi youtube kanalında paylaştığı videoda 5 aylık bir çalışmanın ardından Sakarya’nın 6 dakika 47 saniye süren tanıtımını yayınladı.

Kurgu ve efekt olarak oldukça başarılı olan tanıtım videosunda turistik yerlere az yer verilmesi dikkat çekti. Geyve’den Doğançay Şelalesi, Akıncı Şelalesi ve Kızılkaya’daki ağaç evin yer aldığı video’da Geyve’nin ve Sakarya’nın pek çok turistik yerleri yer almadı.

Büyükşehir Belediyesi Sakarya’nın uluslararası boyutta imaj kazandırması için Türkiye’de şehirlerin tanıtımını çeken Halil Bekar ile anlaşmıştı. Bekar, kendi youtube kanalında paylaştığı videoda Sakarya’nın 6 dakika 47 saniye süren tanıtımını yayınladı.

Sakarya’nın doğa güzelliği ve şehir estetiğinin uluslararası alanda tanıtımını yapmak isteyen Büyükşehir Belediyesi 5 ay önce Halil Bekar isimli yönetmenle anlaşmıştı. 5 ay süren çalışmanın ardından Sakarya’nın tanıtım filmi sona erdi. Bekar kişisel youtube kanalından Sakarya’nın tanıtım filmini yayınladı.

İşte videoda Geyve’nin olduğu kısım:

İşte Sakarya’nın uluslararası tanıtım filminin tamamı:

Yorum Yaz

Başa dön tuşu