Geyve yeni stadının ihalesi 25 Mayıs’ta

Geyve Yeni Şehir Stadı 25 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçemize yapılacak olan Yeni Geyve Şehir Stadı’nın Tarım Bakanlığı’nın tahsis onayının çıktığını ve ihale aşamasına gelindiğini tam 1 ay önce duyurmuştu.

Bugün Başkan Kaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Geyve’ye içerisinde idari binaları, tenis kortları, basketbol sahası, antreman sahası ve yürüyüş parkurları bulunan, İnciksuyu Mahallesi’nde hayvan pazarı arkasındaki yaklaşık 89 dönüm alana yapılacak olan Yeni Şehir Stadı’nın ihalesinin 25 Mayıs’ta yapılacağının haberini verdi.

GEYVE İÇİN HİZMETE DEVAM

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya : ” İlçemize yapılacak olan Yeni Şehir Stadımız 25 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor. Hayırlı olsun.. İlçemize bu güzel projeyi kazandıran, gençlere ve spora büyük önem veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’a gençlerimizin herzaman yanında olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ’na, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik’e, projenin her aşamasını titizlikle takip eden AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ’e, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy ’ya katkılarından dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Geyvemedya.com)

Yorum Yaz

Başa dön tuşu