beylikdüzü escortGeyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi Raif Alev vefat ettiGeyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi
eczane

Raif Alev vefat etti

Raif Alev vefat etti. Ak Parti Geyve Yönetim kurulu üyesi, Raif Alev kalp rahatsızlığı nedeniyle yapılan ameliyat sonrası alınan yoğun bakım servisinde sabaha karşı hayatını kaybetti.

Raif Alev vefat etti
192 görüntülendi
28 Kasım 2019 - 18:02

Raif Alev vefat etti. Ak Parti Geyve Yönetim kurulu üyesi, Raif Alev kalp rahatsızlığı nedeniyle yapılan ameliyat sonrası alınan yoğun bakım servisinde sabaha karşı hayatını kaybetti.

Geyve’nin Raif Amcası’ ilçenin sevilen simalarından, AK Parti İlçe kurucusu ve halen sekretarya görevini yürüten Fatih Alev, Ayşen Üçeren ve Aysel Çağlar’ın babası, Erdal Üçeren ile Nuh Çağlar’ın kayınpederi, Ali Alev’in kardeşi Emekli PTT müdürü, Raif Alev hayatını kaybetti.Bir süredir rahatsız olan Raif Alev yapılan uzun tetkiklerden sonra ameliyat sırası almıştı.Alev ameliyat için girdiği ameliyathaneden sonra alındığı yoğum bakım servisinde hayata veda etti.

Merhum Raif Alev’in ölüm haberi ailesi ile teşkilattaki arkadaşlarını yasa boğdu.

Merhumun cenazesi bugün Geyve Merkez Sinanbey Camiinde İkindi Namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

KAYA’DAN TAZİYE MESAJI

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Raif Alev’in vefat haberi sonrası taziye mesajı yayımladı.Başkan Kaya mesajında;

“Beraber yol yürümekten gurur ve onur duyduğum, Ak Parti’mizin kuruluşundan bu yana teşkilatımızda büyük emekleri olan değerli abimiz, büyüğümüz dava arkadaşımız Sayın Raif Alev vefat etmiştir.Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerimi iletiyorum.Başımız sağolsun” ifadelerini paylaştı.

GeyveGundem.com olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli Alev ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bu sitedeki hiçbir yazı sosyal veya toplumsal bir mesaj veya dayatma içermez içerikte kesinlikle sansür yoktur. Sayfamızda yayınlanan her yazı tamamen yazarının kişisel, özgür görüşü, samimi duygu ve düşünceleridir. Sitemiz, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı, herhangi bir ortamda basılması ve haberlerin yayınlanması yasaktır. PiTasarim.org