Geyve’yi de üzen kazada vefat eden yaşlı çift toprağa verildi

Geyve'yi de üzen kazada hayatlarını kaybeden yaşlı çift toprağa verildi. Dün Geyve Akseki'de meydana gelen kazada hayatların kaybeden İsmail Dedeoğlu (82) ve eşi Bahtiyar Dedeoğlu (75) Taraklı'da toprağa verildi

İlçemiz sevilen emekli öğretmenlerinden Servet Yıldırım’ın ablası, Sayıştay Üyesi Mehmet Bağcaz ve emekli Bakırköy Tapu Müdürü Muzaffer Uysal’ın teyzesi Bahtiyar Dedeoğlu ve eşi İsmail Dedeoğlu dün Geyve Akseki’de meydana gelen kazada hayatlarını kaybetmişti.

Hastaneye doktor kontrolüne giderken Geyve Akseki’de meydana gelen kazada hayatını kaybeden İsmail Dedeoğlu (82) ve eşi Bahtiyar Dedeoğlu (75) bugün Taraklı’da toprağa verildi.

Geyve-Taraklı karayolu Akseki Mevkiinde seyreden İsmail Dedeoğlu (82) idaresindeki 54 EP 170 plakalı otomobille, sürücüsünün kimliği henüz öğrenilemeyen 11 RA 285 plakalı panelvan tipi araç çarpışmış ve kazada İsmail Dedeoğlu (82)ve eşi Bahtiyar Dedeoğlu(75) yaşamlarını yitirmişlerdi.

Taraklı’da toprağa verildiler Kazada hayatını kaybeden yaşlı çiftin cenazeleri Taraklı Yunuspaşa Camiinde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı sonrasında İlçe kabristanlığında toprağa verildi. Cenazeye, Dedeoğlu’nun yakınlarının yanı sıra Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismailoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kazada hayatını kaybeden Dedeoğlu, çiftinin hastaneye doktor kontrolüne gittikleri öğrenildi. (Taraklimedya.com)

Yorum Yaz

Başa dön tuşu