Geyve’ye Halk Bankası Şubesi Açılacak

Geyve’ye Halk Bankası şubesi açılacak.. Geyve Belediyesi’nin ilçede Halk Bankası şubesi açılması için bulunduğu girişim olumlu sonuçlandı..

Yıllar önce Geyve’de şubesi bulunan, daha sonra kapanan Halk Bankası’nın yeniden açılması için 2020 Temmuz’da girişimde bulunuldu.

Bugün Halk Bankası Bölge Koordinatörü Okan Saraç ve ilçemizin kooperatif başkanları Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ederek, ilçemize Halk Bankası şubesinin çok yakın bir zamanda açılacağını belirtti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya sosyal medyadan güzel haberi böyle duyurdu :Halkbankası İlçemizeHayırlı Olsunİlçemize Halkbankası Şubesi kurulması için 1 Temmuz 2020 tarihinde yaptığımız girişimlerimiz sonucu olumlu sonuçlandı.Halkbankası Bölge Koordinatörü Sayın Okan Saraç ve ilçemizin değerli kooperatif başkanları bizleri ziyaret ederek İlçemize Halkbankası şubesi çok yakın bir zamanda açılacağını söyledi.Değerli hemşehrimiz, RTÜK Başkanımız ve Halkbank Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Ebubekir Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Başa dön tuşu