Trend

Cinayet zanlısı Taraklı ve Geyve’de olayları anlattı

Termal cinayetinin zanlısı İ.K. Taraklı ve Geyve'de olayları anlattı. Termal kaplıcada cinayet tatbikatı! Geçtiğimiz hafta sonu Taraklı'da eşini ve kayın validesini öldürdükten sonra kaçan, dün akşamda yapılan çalışmalar sonrasında yakalanan katil zanlısı İ.K. polisler tarafından işlediği cinayetler için olay yerine getirilerek detaylı ifadesi alındı.

Taraklı’da konakladıkları termal tesiste ziyaret ettiği eşi ve kayın validesini silahla öldürdükten sonra kaçan ve 3 gün sonra yakalanan şüpheli polisler tarafından ilk önce cinayetin işlendiği Taraklı’da bulunan termal otele götürülerek cinayeti nasıl işlediğini dair polislere bilgi verdi.

Cinayeti işlediği silahını Geyve Alifuatpaşa’da köprü üzerinde nehre attığını ifade eden zanlı İ.K polisler tarafından Ali Fuat Paşa köprüsü üzerine götürülerek silahını nereye attığını söylemesini istedi.

Silahını nereye attığına dair yeri tam olarak gösteremeyen zanlı İ.K daha sonra Geyve adliyesine götürüldü. Burada ki savcılık sorgulamasının ardından ifadesi alınan İ.K tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan İ.K Ferizli ceza evine gönderildi. (Medyabar.com)

Yorum Yaz

Başa dön tuşu