Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti

Kar yağışının başlaması ile birçok ilçede kartpostallık manzaralının oluşmasının ardından belediyeler sosyal medya hesabı üzerinden birbirlerini etiketleyerek bir challenge başlattı. Challenge sosyal medya kullanıcılarını gülümsetti.

Bugün itibari ile ilçelerde etkili olan kar yağışı kartpostallık manzaralar oluşturdu. Bunun üzerine belediyeler sosyal medya üzerinden bir diyaloga başlayarak sosyal medya kullanıcılarını gülümsetti. 

Challenge ilk olarak Kocaali Belediyesi’nin yaptığı paylaşımla başlarken paylaşımda, “Bizde durum kartpostallık ve normal. Sizde durum nasıl Geyve Belediyesi” cümleleriyle başladı. Bunun üzerine Geyve Belediyesi’nden cevap gecikmedi; “Yüksek yüksek tepelere bereket yağdı güzel Geyve’mizde…  Siz de durum nasıl Hendek Belediyesi” şeklinde paylaşım yapıldı. Hendek Belediyesi ise ekiplerin karla mücadele çalışmalarının fotoğraflarını paylaşarak “Bereketiyle geldi, hoşgeldi.  Çokta yakıştı. Ekiplerimiz karla mücadele çalışmalarına bile başladı. Kardeş Belediyemizde durumlar nasıl” cümleleri ile söz Taraklı Belediyesi’ne bırakıldı. Taraklı Belediyesi etiketlenmesi üzerine “Hava soğuyunca değil, yüreği soğuyunca başlarmış insanın kışı. Sakin şehir Taraklımızın başta yüksek kesimleri olmak üzere doğa harikası Karagöl Yaylası beyaz gelinliğini giydi. Peki ya Akyazı’da durumlar nedir” cümleleri ile Akyazı Belediyesi’ni etiketledi. Akyazı Belediyesi ise konu ile ilgili henüz bir paylaşım yapmazken, sosyal medya kullanıcıları ise diyaloğun devamını merakla bekliyor.

geyvemedya

Yorum Yaz

Başa dön tuşu