Mehmet Doğan’dan yarıyıl mesajı

Mehmet Doğan'dan yarıyıl mesajı.. Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, 2020-2021 öğretim dönemi yarıyıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Doğan’ın mesajı şöyle;

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının 1. dönemini tamamladık. Öğrencilerimize karnelerini sınıflarında yüz yüze veremiyor ve gözlerindeki ışıltıyı görüp heyecanlarına ortak olamıyor olmanın üzüntüsü içerisindeyiz.

Öğrencilerimiz Pandemi dolayısıyla derslerini uzaktan eğitim yoluyla ve EBA üzerinden işlediler. Öğretmenlerinin anlattığı dersleri can kulağıyla dinleyip ödevlerini ihmal etmediler. Gösterdikleri sabırdan ve çabalarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.

Bizlere en büyük desteği veren, öğrencilerimize eğitim ortamı hazırlayarak evlerini adeta bir okul haline dönüştüren velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Zaman mefhumu olmadan, günün her anında gerek uzaktan eğitim gerekse mesaj gruplarından öğrencilerine kesintisiz eğitim veren, veli ve öğrencilerimizin sorunlarını dinleyip her an yanlarında olan fedakâr öğretmenlerimize ve bu sürecin planlanmasında emek harcayan idarecilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. 

Yarıyıl tatilinde öğrencilerimize kendilerine zaman ayırmalarını, bilgisayar ekranından uzak bir şekilde aileleriyle zaman geçirmelerini ve iyi bir şekilde dinlenmelerini tavsiye ediyorum. 

MEHMET AYDOĞAN

Yorum Yaz

Başa dön tuşu