nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Başkan Kaya’dan Kandil Mesajı; Şükürler olsun kavuşturana

Başkan Kaya’dan Kandil Mesajı; Şükürler olsun kavuşturana
Bu haber 07 Mart 2019 - 9:00 'de eklendi ve 1.368 görüntülendi kez görüntülendi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Regaip Kandilinin mübarek 3 ayların habercisi olduğunu belirten Başkan Kaya ” Regaip Kandili ile Rabbimizin bizlere sunduğu bereket ve rahmet dolu üç aylara ulaşmış, on bir ayın sultanı Ramazan’ın gölgesini üzerimizde hissetmiş bulunuyoruz. Şükürler olsun kavuşturana. Regaip Kandili Rabbimizin rahmet ve ihsanının bollaştığı bir gecedir” dedi

Başkan Kaya “İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan huzur ve kardeşliği daha da pekiştirdiğine inanıyorum. Recep, Şaban ve Ramazan aylarında insanların Allah’a yaklaşma gayretleriyle birlikte yardımlaşma ve dayanışma faaliyetleri de artar. Bu da toplumsal huzur ve birlik beraberliğin gelişmesine vesile olur. Paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın her zamankinden daha fazla olacağı günleri iyi değerlendirmemiz gerekmektedir”

Regaip Kandili’nin ‘Rabbimizin rahmet ve ihsanının bollaştığı bir gece’ olduğuna vurgu yapan Başkan Kaya “ Bu gece her zamankinden daha fazla Cenab-ı Allah’a yaklaşma gayretinde bulunmak gerekir. Ümit ediyor ve inanıyoruz ki, Regaip Kandili’nde yapılan dualar kabul olunur. Cenab-ı Hakk kullarına bu gece engin rahmetiyle mukabele eder. O sebepledir ki kandili vesile bilerek kendimiz, ailemiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlar temenni etmeliyiz”

“Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin ve tüm İslam Aleminin kandilini tebrik ediyor, şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum”

 

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

sukurler-olsun-kavusturana

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA