nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

 AK PARTİ SEÇİM BÜROSU AÇILDI

 AK PARTİ SEÇİM BÜROSU AÇILDI
Bu haber 02 Mart 2019 - 23:45 'de eklendi ve 3.631 görüntülendi kez görüntülendi.
Geyve Cumhuriyet meydanındaki AK Parti seçim bürosunun açılışı büyük bir coşku ile açıldı.
AK Parti Geyve seçim bürosunun açılışına Sakarya milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya  Büyükşehir belediyesi başkan adayı Ekrem Yüce, belediye meclis üyeleri, civar ilçe temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak selamlama konuşması yaptı. Belediye meclis üyeleri tanıtıldı.

NİÇİN 3.DÖNEM ADAY GÖSTERİLDİM

Geyve belediye başkanı Murat Kaya, seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi: Bir dönem AK Parti ilçe başkanlığı, iki dönem de belediye başkanlığı yaptım. Üçüncü dönem belediye başkanı adayı gösterilmemin sebebi yaptığım hizmetler ve sizlerin desteklerinizdir, sevginizdir.

BELEDİYEMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜK

Bir dönem belediye başkanlığı yapan şimdiki zillet ittifakı belediye başkan adayı zamanında; belediye, duvardaki saate pil alacak, kapıya kol alacak, işçilerin maaşlarını ödeyecek durumda  değildi.

Şimdi belediye binamızın ve belediyecilerimizin yüzü gülüyor. Şaban Dişli ve diğer milletvekillerimizin desteği, Sayın başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Geyve’mize çok güzel hizmetler yaptık. Eğer bu dönemde oylarınızla desteklerseniz, Sakarya büyükşehir belediye başkanlığına aday olan Ekrem Yüce abimizle birlikte daha güzel hizmetler yapacağız. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır. 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkmamız için oylarınızı bekliyoruz.

EKREM YÜCE

Sakarya  Büyükşehir belediyesi başkan adayı Ekrem Yüce, yaptığı konuşmada şunları söyledi: Bu yörenin çocuğu olarak Geyve, Taraklı ve Pamukova’nın nakus talihini değiştirmek için oylarınızı bekliyoruz.

Meşale ve Havai Fişek Gösterileri
Konuşmaların arasında havai fişek ve meşale gösterileri yapıldı.

Konuşmalardan sonra Sadettin Armağan hocanın duasıyla seçim bürosu açıldı.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

akp (1) akp (2) akp (3) akp (4) akp (5) akp (6) akp (7) akp (8) akp (9) akp (10) akp (11) akp (12) akp (13) akp (14) akp (15) akp (16) akp (17) akp (18) akp (19) akp (20) akp (21) akp (22) akp (23) akp (24) akp (25) akp (26) akp (27) akp (28) akp (29) akp (30) akp (31) akp (32) akp (33) akp (34) akp (35) akp (36) akp (37) akp (38) akp (39) akp (40)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA