nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Sakarya Valisi Nayir’den Ziyaret

Sakarya Valisi Nayir’den Ziyaret
Bu haber 11 Aralık 2018 - 19:03 'de eklendi ve 1.279 görüntülendi kez görüntülendi.

Sakarya Valisi Sayın Ahmet Hamdi NAYİR Geyve’ye ziyarette bulundu.

Sakarya Valisi Nayir, Geyve’deki programına Kaymakamlığı ziyaret ederek başladı.

Geyve Kaymakamı İlyas MEMİŞ,  Vali Hamdi Nayir’e İlçe hakkında bilgi verdi.

Vali Nayir, makam ziyaretinin ardından İlçe İdare Şube Başkanları ile de bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından Belediye Başkanlığına da ziyarette bulunan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, yapımı tamamlanan ve kısa süre sonra hizmet vermeye başlayacak olan yeni hükümet konağı binasında incelemelerde bulundu. Bina ile ilgili Kaymakam İlyas MEMİŞ’ten bilgi aldı.

Vali Nayir, İlçede son olarak Geyve Belediyesi tarafından yapılan ve ekim ayında hizmete başlayan Yöresel Ürünler Üretim Merkezine ziyarette bulundu. Vali Nayir, burada yapılan ikramın ardından İlçemizden ayrıldı.

Geyve ilçesinde Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilçenin genel durumu hakkında da bilgiler aldı.

Kaymakamlıkta İlçe İdare Şube Başkanları ile toplantıda bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Belediye Başkanlığına geçerek Başkan Murat Kaya’ya iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kaya’dan ilçedeki yatırımlara dair bilgiler alan Vali Nayir, yapımında sona gelinen yeni Kaymakamlık Binası ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde de incelemelerde bulundu.

 “EKİP RUHU ÇOK ÖNEMLİ”
İlçelerin İdare Şube Başkanları ile gerçekleştirilen toplantılarda ekip ruhuyla hareket edeceklerini ifade eden Vali Nayir, “Biz merkezi idarenin başında görev yapıyoruz ancak başarıyı yakalamak için ilimiz ve ilçelerimizdeki her kesim ile işbirliği yapmamız gerekmektedir. Çünkü tek başına hiç kimse büyük bir başarı yakalayamaz.

“HERKESİ AİLEMİZİN BİR FERDİ BİLMELİYİZ”
İllerde İl İdare Şube Başkanları, ilçelerde de İlçe İdare Şube Başkanları ile birlikte bizlere tevdi edilen görevleri daha güzel icra etmek için büyük gayret göstereceğiz. Gayemiz vatandaşlarımıza hizmet götürüp ihtiyaçlarını karşılamak değilse, devletin bir mana ifade etmeyeceğini biliyoruz. Bizden hizmet talep eden herkesi ailemizin bir ferdi olarak görüp, ona göre davranmamız gerekiyor. Ancak özel hayatımızdaki sıkıntılarımızı bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza aksettirmeden çözmek gerektiğinin de bilincinde olmalıyız.

“İŞBİRLİĞİ KABİLİYETİMİZ BAŞARI GETİRİR”
Devlet adına görev yapan herkesin emeğine mutlaka ihtiyacımız vardır. Kendisine görev addedilen herkesin işini önemsemesi ve ben de bu ailenin bir parçasıyım demesi çok önemlidir. Mesleki tecrübelerimizi de kullanarak insan odaklı ve en önemlisi çözüm odaklı çalışırsak, her alanda büyük bir mesafe katetmiş oluruz. Benim için Kaymakamlarımız ile birlikte, hem ilimizdeki hem de ilçelerimizdeki İdare Şube Başkanlarımızın her biri çok önemlidir. Eminim ki onlar için de, kendi çalışma arkadaşları o kadar önem arz ediyordur. Böyle düşünüp ona göre hareket edersek, başarının kendiliğinden geleceğini görürüz.

Biz birlik içerisinde hareket edersek, ilimiz kazanır, ilçemiz kazanır, devletimiz kazanır, kısacası hepimiz kazanırız. Çünkü sonuç her zaman bizim işbirliği kabiliyetimize göre şekilleniyor” şeklinde konuştu.

İlçeleri daha yakından tanımak için iade-i ziyaretlerine devam edeceğini belirten Vali Nayir, tüm yöneticiler ile personellerine de görevlerinde başarılar diledi.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

nyr (1)

nyr (2)

nyr (3)

nyr (4)

nyr (5)

nyr (6)

nyr (7)

nyr (8)

nyr (9)

nyr (10)

nyr (11)

nyr (12)

nyr (13)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA