nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

110 günde 33 şehir

110 günde 33 şehir
Bu haber 15 Kasım 2018 - 21:29 'de eklendi ve 830 görüntülendi kez görüntülendi.

NAVARA TÜRKİYE ŞOVU MARMARA’DA!
110. gününe ulaşan “NAVARA Türkiye Şovu” Marmara Bölgesi’ne ulaştı. Bugüne dek Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının 3 katı yol kat eden şov kapsamında Bursa, İzmit, Sakarya, Edirne ve Tekirdağ ziyaret edilecek. Pick-up sahibi olmak isteyenler aracın performansını ve gücünü test etme imkânının yanı sıra indirimli fiyat ve cazip finansman seçeneklerinden faydalanma imkanı bulacak.

Müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen NISSAN’ın “NAVARA Türkiye Şovu” Marmara Bölgesi’ne ulaştı. 110. gününe ulaşan şov kapsamında yaklaşık 32 bin kilometrelik yol kat edilerek bugüne kadar 33 şehir, 140 ilçe ve 400 köy ziyaret edildi.

Marmara Bölgesi’nde ilk olarak Bursa’ya ulaşan Navara Türkiye Şovu önümüzdeki günlerde İzmit, Sakarya, Edirne ve Tekirdağ’ı da ziyaret edecek. Tur kapsamında şehir merkezlerinin yanı sıra ilçe ve köylerde pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşacak olan NAVARA Türkiye ekibi, aracın öne çıkan özelliklerini tanıtacak.

Konforu ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan NISSAN NAVARA, SUV konforu ile Pick-up deneyimini birleştiren özelliklerini görücüye çıkardı. Multi-link süspansiyon sistemiyle sürücüler kadar yolcular için de yüksek konfor olanağı sunan NAVARA, şova özel olarak indirimli fiyat ve cazip finansman seçenekleriyle sunuluyor.

NAVARA Türkiye Şovu’nun Marmara Bölgesi’ne ulaştığını ve aralık ayı sonuna dek Marmara Bölgesi’nde birçok yerleşim birimine ziyaret gerçekleştirileceğine değinen NISSAN Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Bozfakıoğlu, “Müşterilerimizle sadece bayimizde değil, sahada da buluşmaya ve onlarla kurduğumuz bağı güçlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu sebeple başlattığımız NAVARA Türkiye Şovu’nda 110 günü geride bıraktık. Maden ocaklarından inşaat sahalarına, 3 bin metre yüksekliğindeki yaylalara da ziyaretler gerçekleştirdik. Bugüne kadar kat ettiğimiz yol Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının yaklaşık 3 katı. Köyleri, maden ocaklarını, sanayi sitelerini, sebze-meyve hallerini ziyaret ettik. Pick-up sahibi olmak isteyenlere, NAVARA’yı test etme imkanı sunduk ve onlara NAVARA’nın üstün sürüş, konfor ve güvenlik özelliklerini anlattık. Şimdi de Marmara Bölgesi’nde müşterilerimizle buluşacağız. NAVARA Türkiye Şovu’yla önümüzdeki günlerde İzmit, Sakarya, Edirne, Tekirdağ da müşterilerimizle buluşmaya, onlara cazip fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Temmuz ayı sonunda başlayan NAVARA Türkiye Şovu ile bugüne kadar 33 şehir, 140 ilçe ve 400 köyde 5000 kişiyle buluşan NISSAN, 800 kişinin aracı test etmesine imkan tanıdı. Navara Türkiye Şovu, İzmir’den Hakkari’ye aralarında Muğla, Konya, Hatay, Şırnak, Ağrı, Artvin, Ankara, Ordu, Aydın, ve Mersin’in de bulunduğu 33 şehri ziyaret etti.

Yılsonuna dek şov kapsamında; 17 ve 19 Kasım arasında İzmit, 20 Kasım’da Sakarya, 21 ve 22 Kasım arasında Tekirdağ, 24 ve 26 Kasım arasında Edirne, 27 Kasım ve 25 Aralık arasında ise İstanbul’da onlarca ilçe ve köy ziyaret edilecek.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

nssn (1)

nssn (2)

nssn (3)

nssn (4)

nssn (5)

nssn (6)

nssn (7)

nssn (8)

nssn (9)

nssn (10)

nssn (11)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA