nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Fetö 2

Fetö 2
Bu haber 09 Kasım 2018 - 9:30 'de eklendi ve 1.263 görüntülendi kez görüntülendi.

İçimizdeki İrlandalılar Fetö 2
VE MİLLETİN ÜZERİNE MİLLETİN SİLAHIYLA GELDİLER
: 15 Temmuz 2016 günü Türkiye’ye en karanlık gecelerinden birini yaşattılar. 10 binden fazla FETÖ mensubu asker ve sivil; 35 askerî uçak, 74 tank, 246 zırhlı araç, 3 askerî gemi, 3 bin 992 silah ve 37 askerî helikopterle milletin üzerine çullandılar. İlk olarak 136 darbeci askerle Boğaziçi Köprüsü’nü kapattılar.  Köprü üzerinde 30 vatandaşımızı şehit ettiler, Boğaziçi Köprüsü, 15 Temmuz’da FETÖ’ye karşı ilk şehitlerimizi verdiğimiz yer olarak tarihe geçti. Genelkurmay Başkanlığını bastılar. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve kuvvet komutanlarını rehin aldılar ve silah zoruyla darbe bildirisi imzalatılmak istediler. Tıpkı geçmiş darbelerde olduğu gibi TRT’yi işgal ettiler ve darbeci askerlerin korsan darbe bildirisi canlı yayında okuttular.  Bununla yetinmeyip her türlü yayını ve milletin haber almasını engellemek istediler. O kadar gözleri dönmüş ve kesin adanmışlardı ki; Halkın haber almasını engellemek isteyen FETÖ’cü pilotlar F-16 uçaklarıyla TÜRKSAT’ı bombalarken iki kobra helikopteri de TÜRKSAT’ı teslim etmemek için direnen halka ateş açtı.   TÜRKSAT önünde iki vatandaşımız şehit ettiler.

Havaalanını İşgal Ettiler
Darbeciler havaalanlarını da hava trafiğine kapattı.   58 darbeci subay, İstanbul Atatürk Havalimanı’nı 4 tank, 4 zırhlı araç, 4 kamyon ve 4 askeri jip ile işgal ettiler. Burada 6 vatandaşımızı şehit ettiler. Devletin zirvesini, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni F-16 uçakları bombaladılar. Cumhurbaşkanlığı önünde, tek amacı milli iradeye sahip çıkmak olan 29 kişiyi şehit ettiler, devletin kalbini hedef almaya devam ettiler.

TBMM Bombaladılar
Milletvekillerinin içinde bulunduğu sırada Gazi Meclisi tam 11 kez bombaladılar, Yunanın bile yapmadığını yaptılar, bu gözü dönmüşlük değilde nedir? Sen ey meclisi bombalayan zihniyet bu yaptığın ihaneti hiçbir insanın yapmadığını biliyor musun? Sen ey sapkın ve azgın, Ey hayvanlardan aşağı zihniyet Ankara Gölbaşı’nda Özel Harekât Merkezini bombalarken 51’i özel harekât polisi olmak üzere 56 kişiyi şehit ederken Ankara Emniyet Müdürlüğü nü bir kez F-16 ve 6 kez de helikopterlerle vururken hiç mi vicdanın sızlamadı? Siz hiç bir hayvanın doyduktan sonra zevk için kendi türünü parçaladığını gördünüz mü?

Papaz Demek Daha Doğru

Tabii hayır işte bunlar böyle iğrenç bir zihniyete sahip sen ne olur insanım deme hele hele Müslümanım hiç deme Kendi pis emellerin için İslam’a verdiğin zararların telafisi nasıl olacak, nesilleri İslam’dan soğutan İslam düşmanları yaptıklarınızla İslamın merhamet yüzüne leke çalmaya çalıştınız. Ama size Müslümandan ziyade İslam görünümlü papaz demek daha doğru olur.

Hristiyanlığın Reklamını Yapmak
Dinler arası diyalog diyerek İslam’ı laytlaştırmak, ılımlaştırmak, mankurtlaştırmak  ve en önemlisi de adı İslam içeriği Hristiyan bir din haline getirmek isteyen sinsi   ama zavallılar  diyalog derken bir papazın elini öperken kalbinde hiç mi bir İslam  kırıntısı bir ürperti duymadın da bir papazın elini öptün, bunun anlamı  Hristiyanlığın  reklamını yapmaktı, ama çıkıp ta ben bir İslam  görünümlü papazım diyemedin ve milletimi çeşitli bahanelerle kandırmaya devam ettin.

Not: Devam edecek…

Erol ERDEM

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA