nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Gül Suites Projesi’nin Tanıtımı Yapıldı

Gül Suites Projesi’nin Tanıtımı Yapıldı
Bu haber 18 Ekim 2018 - 20:00 'de eklendi ve 1.386 görüntülendi kez görüntülendi.

İzmir Profesörler Sitesinde bulunan ve çok özel butik bir proje olan “Gül Suites” in tanıtımı İzmir’deki projelerinin İstanbul’da tanıtımını yapmayı üstlenen Coldwell Banker Baras ofisi Lüks Konut Uzmanı Ayşe Fügen Arda ev sahipliğinde gerçekleşti.

Gül Suites projesi sadece 12 daireden oluşan butik bir site. İzmir’in ileri gelen birçok ailesine komşu olan bu keyifli proje birçok İstanbullunun hayali olan yeşillikler içinde, sakin ama bir o kadar da sosyal hayata yakın ve en az İstanbul’daki evleri kadar konforlu bir yaşamı sunuyor.

Arda’nın İzmir’de satış ve pazarlamasını üstlendiği ilk proje, CCG Yapı’ya ait İzmir Bornova’da bulunan “Gül Suites” projesi. İzmir’in en prestijli bölgesi Bornova’da yer alan, şehrin boğucu havasından, yoğun trafiğinden uzak ancak bir o kadar da sosyal hayatın içinde olan “Gül Suites” projesi ile konforu ve huzuru yeniden keşfedeceksiniz.

Klasik bir müteahhit işi olmaktan çok öte olan bu projede 12 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Sanki müstakil bir konutta yaşıyor gibi hissedip ama rezidans konforuna sahip olan alt yapının sağlanması ve bölgenin ruhunu yansıtan mimarisi projeyi daha da avantajlı kılıyor.

İstanbul’da artık unuttuğumuz yeşili, gökyüzünü ve insan ilişkilerini bize sunmanın yanı sıra hayatımızın ve sevdiklerimizin hayatlarının yollarda geçmemesi için muhteşem bir konuma sahip olan Gül Suites butik bir site. Tamamen ithal malzemelerin kullanıldığı bu projede bulunan 12 dairenin hızlıca tükeneceği görüşünde olan Arda, konforu, huzuru ve sosyal hayatı bir arada bulacakları bu proje için İstanbulluların bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini düşünüyor.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

gülsit (1)

gülsit (2)

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA