nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

 Geyve’de Coşkulu Geceler

 Geyve’de Coşkulu Geceler
Bu haber 15 Ekim 2018 - 1:15 'de eklendi ve 2.913 görüntülendi kez görüntülendi.

Geyve Ayva Festivali’nde sahne alan İbrahim Sadri şiir ziyafeti ile kulakların pasını silerken, genç popçu Yusuf Güney, ertesi gün sahne alan Turgay Başyayla ve Buray verdiği halk konserleri ile Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce vatandaşı coşturdu.

ŞİİR ZİYAFETİ VERDİ

Birbirinden renkli programların yer aldığı Geyve Geleneksel Ayva Festivali ünlü sanatçı İbrahim Sadri ve geçlerin sevgilisi genç popçu Yusuf Güney’i ağırladı. Geyve Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan İbrahim Sadri, okuduğu birbirinden güzel şiirler ile meydanı dolduran binlerce vatandaşın kulaklarının pasını sildi. Duygu dolu anların yaşandığı İbrahim Sadri ile Şiir Dinletisi, 7’den 70’e tüm vatandaşları mest etti.

GENÇLERİ COŞTURDU

Sakarya’nın adeta Geyve’ye aktığı Festival’de sahne alan ünlü popçu Yusuf Güney, Geyve Cumhuriyet Meydanı’nı inletti. Hareketli şarkıları ile gençleri coşturan Yusuf Güney, zaman zamanda söylediği şarkılarla duygu dolu anlar yaşattı. Meydanı dolduran gençler yaktıkları çakmakların ışıkları ile Yusuf Güney’e eşlik ettiler.

HEDİYE VERDİ

Gecenin sonunda Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ünlü sanatçılara günün anısına çeşitli hediyeler vererek, festivale renk kattıkları için teşekkür etti. Başkan Kaya, sanatçılar ille meydanı dolduran vatandaşlar ile selfie çektirdi.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

buray (2) buray (3)

 

gece (1)

gece (2)

gece (3)

gece (4)

gece (5)

gece (6)

gece (7)

gece (8)

gece (9)

gece (10)

gece (11)

gece (12)

gece (13)

gece (14)

gece (15)

gece (16)

gece (17)

gece (18)

gece (19)

gece (20)

gece (21)

gece (22)

gece (23)

gece (24)

gece (25)

gece (26)

gece (27)

gece (28)

gece (29)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA