nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Bu haber 13 Eylül 2018 - 16:45 'de eklendi ve 3.323 görüntülendi kez görüntülendi.

AK Parti Geyve İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.  


AK Parti Geyve İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı Kaymakamlık Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Geyve Koordinatörü Fatih Gıcır’ın başkanlık ettiği toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İlçe Başkan’ı Abdullah Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkan’ı Murat Kaya ve Belediye Meclis üyeleri, MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya, Mahalle Muhtarları, Kadın kolları Gençlik Kolları, Mahalle teşkilatına mensup çok sayıda parti yöneticisi katıldı.

Divan Başkanı Metin Avcı divan üyeleri AK Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, AK Parti Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Muhammed Nail Bilgin, Emre Tınar’dan oluştu.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, teşkilat olarak Geyve’nin bütün sorunlarına eğildiklerini belirterek bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçenlere ve belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

AK Parti Geyve Kadın Kolları başkanı Aynur Gökdemir ve Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç selamlama konuşması yaparak yaptıkları faaliyetler ilgili bilgi verdi.

Geyve’deki Çalışmalarla gurur duyduğunu belirten İl Başkan yardımcısı ve Geyve Koordinatörü Fatih Gıcır, Geyve’deki çalışmalar çıtayı çok yükseltti. Buda bize ayrı bir sorumluluk getiriyor. Yakında yerel seçimler var. Bütün gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Geyve Belediye başkanı Murat Kaya: “  Görevi devraldığımız günden beri 30 gün 24 saat gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Seçim beyannamemizde 25 tane proje  belirlemiştik. Hepsini hayata geçirdik. Beyannamemizde yer almayan yeni projeler hayata geçirdik. Buradan müjdeyi vereyim Marmara bölgesindeki ilk cam terasın çalışmalarına yakında parla tepesinde başlatıyoruz. 13 Ekim’de Geyve Ayva Festivalimiz başlıyor ve o gün Yöresel Ürünler merkezimizin açılışını yapacağız. 2010 yılında kurduğumuz kilitli parke fabrikamızla mahallelerimizdeki parke çalışmalarımız devam ediyor. Parkesiz hiç bir mahallemiz kalmayacak. Mahalle yollarımızın asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızdan yorulmuyoruz Geyve’ye sevdalıyız. Gıda Organize İhtisas Sanayimiz için 21 fabrika müracaatta bulundu. Bu arada Gıda İhtisas Organize sanayimiz için engelleye çalışanlar var. Bu engelleme çalışmalarına devam ederlerse onları basın önünde açıklayacağım. Çalışmalar tamamlandığında Organize sanayi inşaatına da başlayacağız ve de 3 bin kişiye iş imkânı sağlayacağız. Kurulacak üniversitenin yeri hazır durumda. Herşey Geyve için” dedi.

15 temmuzda ilk defa ülkemizi kaybedersek ne yaparız düşüncesine kapıldığını dile getiren AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek: “ Canı pahasına kendimizi sokaklara attık ve destansı bir mücadele verdik. Düşmanın hiç oyunu bitmiyor o gün biz sapasağlam durduk. Rabbimiz de bize ülkemizi tekrar bağışladı. Bir kez daha gördük. Recep Tayyip Erdoğan efsane bir lider. Darbeyle ülkemizin birliğini bozamayanlar bu gün dolarla bozmaya çalışıyorlar. Düşmanlar şunu gördüler bu ülke dolarla da bozulmuyor. Ülkemize birçok mülteci geldi Onların gidecek Türkiye’si vardı lakin bizim gidecek hiç bir ülkemiz yok. Onun için biz çocumuzla çoluğumuzla malımızla canımızı feda ederek ülkemize sahip çıkarız. Bu ekonomik süreç dengeli bir şekilde atlatılıyor ve yakın bir gelecek iyi noktalara geleceğiz.  Hükümetimizin desteği ile Sakarya’daki tüm belediyelere talibiz” dedi.

Toplantı sonunda %80’den fazla oy olan Mahallelerdeki mahalle başkanlarına başarı plaketi verildi.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

foto

aaakp (2)

aaakp (3)

aaakp (4)

aaakp (5)

aaakp (6)

aaakp (7)

aaakp (8)

aaakp (9)

aaakp (10)

aaakp (11)

aaakp (12)

aaakp (13)

aaakp (14)

aaakp (15)

aaakp (16)

aaakp (17)

aaakp (18)

aaakp (19)

aaakp (20)

aaakp (21)

aaakp (22)

aaakp (23)

aaakp (24)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA