nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

YIL OLMUŞ 2018

YIL OLMUŞ 2018
Bu haber 05 Temmuz 2018 - 10:00 'de eklendi ve 1.194 görüntülendi kez görüntülendi.

2018 Dünya Kupası, Şimdiye kadar izlediğim kupalar içinde zevk almadığım Dünya kupalarından birisi. Futbol âşıklısıysanız iyi olsun kötü olsun fark etmiyor, izliyorsunuz.

24 Haziranda seçim yaşadık. En ilgincinden. Kimsenin öngörüsü tutmadı. Yeni kurulan bir parti barajı geçerken, % 5’lik dilimi geçemez denilen parti, seçim barajını çok rahat geçti. İktidar partisi Sakarya’da uzun bir aradan sonra bir milletvekilini kaybetti.

Seçim öncesinde patates ve soğan fiyatları almış başını gitmiş. Sanki köküne kıtlık girmiş. Altın, dolar ve euro öyle.

TEOG kalkmış, yerel yerleştirme gelmiş. Parlamenter sistem gitmiş, Cumhurbaşkanlığı sistemi gelmiş.

Kaybolan, kaçırılan çocuklar, köpeğin bacağını kesenler, gözünü oyanlar. Bunlar için idam cezası isteyenler sosyal paylaşım sitelerinde kampanya başlatmış.

Emperyal devletler ülkemizin çevresine teröristleri yerleştirerek onları kalıcı hale getirmeye çalışıyor. Teröriste pabuç bırakmayız ama arkasındakine bir şey yapmaya gücümüz yetmiyor. Yerinden yurdundan eden güçler onları ülkesine sokmazken, onlara kucak açan yine biz oluyoruz. Evet mazlumun hamisi dünde bizdik, yıl olmuş 2018 yine biziz.

2018 Haziranında ülkemizde bir seçim yapıldı.

Evet yeni kurulacak yönetimin ülke sorunlarının resmini doğru yorumlamasını, hatalarını ve eksiklerini görüp düzeltmesini, Büyük Türkiye’yi kurarken her kesimi kucaklamasını, sorunlarımıza çözüm üretirken partiler üstü milli politikalarla çözüm üretilmesini canı gönülden temenni ediyoruz.

Yönetim kadrosunun tesisi için üst düzey bürokratların cv’leri istenmiş. Bence atılmış güzel bir adım.
Resül Nasır GÜNBİLEK

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA