nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Aykut Yurt Güven Tazeledi

Aykut Yurt Güven Tazeledi
Bu haber 03 Mart 2018 - 17:45 'de eklendi ve 1.994 görüntülendi kez görüntülendi.
Olağan genel kurulunu iki listeyle gerçekleştiren Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda güven tazeleyen Aykut Yurt Başkanlığındaki yeni yönetim seçimi kazandı.
Geyve Sosyal Gelişim Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen seçimlere Aykut Yurt ile Ali Demir aday oldu.

Kongre’ye APEK Başkanı Sabahattin Karasakal, İYİ Parti Sakarya il yönetiminden Mehmet Kır ve şoför esnafı katıldı.

Divan Başkanlığını Sakarya Sandalyeciler ve Mobilyacılar Odası Başkanı Muhittin Kılıç,ın yaptığı seçimde, divanda  Geyve Esnaf Odaları başkanı İsmail Bulur, Pamukova Soförler ve Otomobilciler Odası başkanı Rıdvan Şahin, Fehmi Yetiş ve Mesut Dönmez görev aldı. Sakarya Sandalyeciler ve Mobilyacılar Odası Başkanı Muhittin Kılıç, tüm adaylara seslenerek “Ne olursa olsun, burada Geyve şoförleri kazanacaktır. Birlik ve beraberlik içinde olun. Kim kazanırsa kazansın, önce Geyve ilçesini düşünmelidir” dedi.

Kongrede faaliyet ve denetim kurulu raporları, bilanço, gelir ve gider kayıtlarının okunmasının ardından, Aykut Yurt ve Ali Demir’in listeleri yarıştı.

İki adayın selamlama konuşmasının ardından, seçimlerde mevcut başkan Aykut Yurt ile Ali Demir başkanlığa aday olduklarını belirterek divana listelerini teslim etti. 2 listenin teslim edilmesinin ardından oy kullanma işlemine geçildi. İlçe Seçim Kurulu tarafından akşam saat 17.00’de açılan sandıkların sayımı tamamlandı.

İki listenin yarıştığı olağan genel kurulda bir sandıkta 221 üyesi bulunan şoförler odası seçiminde 204 üye oy kullandı, Ali Demir’in  listesi 84 oy aldı. 120 oy alarak güven tazeleyen Aykut Yurt Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına yeniden seçildi.

Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Aykut Yurt, Hüseyin Öztekin, Zeki Özer, Fikret Tıngır, Arif Kara, Mehmet Ünalır, İlyas Avcı. Denetim Kuruluda, Mustafa Koru, Aydın Toklu, Cihat Tunç’tan oluştu.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

aykt (1)

aykt (2)

aykt (3)

aykt (4)

aykt (5)

aykt (6)

aykt (7)

aykt (8)

aykt (9)

aykt (10)

aykt (11)

aykt (12)

aykt (13)

aykt (14)

aykt (15)

aykt (16)

aykt (17)

aykt (18)

aykt (19)

aykt (20)

aykt (21)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA