nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

TARIM ÇALIŞTAYI YAPILDI 

İsrail, Singapur elçiliğinde görevli diplomatın verdiği partide Singapur bayrağınının masa örtüsü olarak kullanıldığı iddiası için özür diledi.

TARIM ÇALIŞTAYI YAPILDI 
Bu haber 19 Şubat 2018 - 14:00 'de eklendi ve 1.425 görüntülendi kez görüntülendi.

Tarım hakkında yapılan çalıştayda verimli bir toplantı gerçekleştirildi.
Geyve Belediye başkanı Murat Kaya: “Geyve Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen ilçe tarım çalıştayı oldukça verimli geçti. Ayvanın Başkenti Geyve Sloganıyla markalaştırdığımız Geyve Ayvası başta olmak üzere ilçemizde yetişen meyve sebzenin ekonomiye katkısı, üreticinin girdi maliyetlerinin düşürülmesi, tarım teknolojisinde gelinen nokta, satış ve pazarlama konularında değerli katılımcılarımız ile fikir alışverişinde bulunuldu.”

SORUNLAR MASADA
“Çiftçimizin sorunları, çözüm yolları masaya yatırıldı. Birlik başkanlarımız, üreticilerimiz değerli görüşlerinizi bizlerle paylaştı. Üreticimizin ürününü daha değerli kılmak için birlikte yol yürüdüğümüz, önemli paydaşlarımızın temsilcileri katkı vermeye devam edeceklerini ifade ettiler.
Toplantımıza katılarak üreticimizin sorunlarını ve ürününün daha değerli olması için fikirlerini paylaşan; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’e, Sakarya Ticaret Borsası Başkanımız Cevdet Mete ve Yönetim Kurulu Üyelerine, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Saban’a, Ziraat Odası Başkanı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar’a, Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Kıran’a, Sulama Birliği Başkanı S İsmail Aşçıoğlu’na, Süt Birliği Başkanı Erdal Üstün’e, Birliklerimizin tüm yönetim kurulu üyelerine, Belediye Meclis Üyelerine, Muhtarlara ve üreticilerimizin değerli temsilcilerine çok teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

trm (1)

trm (7)

 

trm (10)

trm (15)

trm (16)

trm (17)

trm (18)

trm (20)

trm (21)

trm (28)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA