nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

HALK EĞİTİMİ PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

HALK EĞİTİMİ PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI
Bu haber 18 Ocak 2018 - 14:00 'de eklendi ve 464 görüntülendi kez görüntülendi.
Geyve Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği” komisyon toplantısı düzenlendi.


Geyve İlköğretim Okulunda “İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği” komisyon toplantısı düzenlendi.

İlçe Kaymakamı İlyas MEMİŞ başkanlığında Geyve’deki  ilgili kurum amirleri ve temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda;2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının 1. döneminde yapılan faaliyetler, bir önceki toplantıda alınan kararlar ve Okulllar Hayat Olsun Projesi kapasamındaki faaliyetler ile birlikte yaygın eğitim faaliyetlerinin planlanması gibi konular ele alındı.

İlçe Halk Eğitimi Müdürü Mustafa Doğan, Halk Eğitimi Müdürlüğü’nün yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmalar ve açılan kurslar hakkında katılımcılara bilgi verdikten sonra bir açıklama yapan kaymakam Memiş, İlçemizin tarım memleketi olduğunu ifade ederek önümüzdeki dönemde tarımsal faaliyetlerle ilgili kurslara ağırlık verilmesini, İngilizce ve Arapça gibi dil kurslarının açılmasını ve üniversiteye hazırlık destek kurslarının tanıtımının yapılarak yaygınlaştırılması gerektiğini ifade etti.

Toplantı, Halk Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği kurslarla ilgili yapılan değerlendirme ve önümüzdeki dönemde yapılması gereken çalışmaların görüşülmesinin ardından sona erdi.

Mustafa Hamdullah ERGİN
GEYVE GÜNDEM

hemp (1)

hemp (2)

hemp (3)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA