nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Karaçay’da Islah Çalışması Devam Ediyor

Karaçay’da Islah Çalışması Devam Ediyor
Bu haber 10 Ekim 2017 - 15:32 'de eklendi ve 506 görüntülendi kez görüntülendi.
Geyve’de sel felaketinin yaşandığı yere, Sakarya Nehrine döküldüğü yerden itibaren ıslah ediliyor. Islah çalışmasının yapıldığı yer aynı zamanda yürüyüş yolu olacak.

Bir Bir Islah Ediliyor
Geyve’de dereler bir bir ıslah ediliyor. Geyve Belediyesinin girişimleriyle DSI tarafından yatırım planına alınan Karaçay Deresinde 9 kilometrelik bölüm ıslah ediliyor.

Başkan Kaya: Islah Değil Bir Mekân Olacak
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya projenin çok önemli bir soruna çözüm olacağını ifade ederek: “Dere ile nehrin buluştuğu noktadan itibaren 9 kilometrelik bir alanda ıslah çalışması yapılıyor. Derenin ilçe merkezinde geçen kısımlarında dere yatağı genişletiliyor. Islah çalışmasıyla birlikte nehirden itibaren yeni yürüyüş yolları ve oturma alanları oluşturacağız. Karaçay projesi sadece bir ıslah değil aynı zamanda yeni bir mekân olacak.”dedi.

Büyüklere Teşekkür
Projenin hayata geçirilmesinde AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve Çevre ve Orman bakanı Veysel Eroğlu’nun büyük emekleri olduğunu belirten Başkan Kaya: “İlçemiz için çok önemli projeye katkı veren büyüklerime teşekkür ediyorum. DSI’nın özel hazırladığı bir projeyle ıslah gerçekleştiriliyor. 9 kilometrelik alanda ciddi bir çalışma yapılacak. Islah projemizde çalışmalar devam ediyor.. Geyve’mize hayırlı olsun.”şeklinde konuştu.
Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM
kçay (2)

kçay (5)

kçay (6)

kçay (7)

kçay (8)

kçay (10)

kçay (11)

kçay (12)

kçay (14)

kçay (15)

kçay (16)

kçay (17)

kçay (18)

kçay (19)

kçay (23)

kçay (24)

kçay (26)

kçay (32)

 

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA