nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Ilıca ve Ahıbaba Mahallesi’nde Halk Toplantısı Yapıldı

Ilıca ve Ahıbaba Mahallesi’nde Halk Toplantısı Yapıldı
Bu haber 27 Temmuz 2017 - 16:00 'de eklendi ve 1.718 görüntülendi kez görüntülendi.

Geyve’de devlet vatandaş buluşmaları kapsamında Ilıca ve Ahıbaba Mahalleleri’ (Köyü) nde  Devlet-Halk toplantısı yapıldı. Ziyaret kapsamında Ahıbaba Mahallesi’nin (Köyü) Akseki, Kayaaltı, Üçerenler parçaları ziyaret edildi.

Toplantı programına; Geyve Kaymakamı İlyas MEMİŞ, Geyve Belediye Başkanı Murat KAYA, İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Raşit Gökhan CİVEK, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla VARDAR, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Aydın BAL, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamdi YEL, Halk Eğitim Merkezi Müdür V. Gürol CAN, Orman İşletme Müdürü Mustafa İŞÇİOĞLU, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi İlker ÇAKIROĞLU, Ilıca Mahalle Muhtarı Süleyman PINAR, Ahıbaba Mahalle Muhtarı Fikri IŞIK ile mahalle sakinleri katıldı.

Toplantılarda mahallenin sorunları ve vatandaşlarımızın talepleri değerlendirildi.

Kaymakam MEMİŞ, halk toplantılarının amacının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin yerinde incelenmesi, bizzat mahalle sakinleriyle görüşülerek tespit edilmesi için yapıldığını, vatandaşlarımızın talep ve sorunların kurumlarımıza iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını belirtti.

Geyve Belediye başkanı Murat Kaya: “Devlet / Vatandaş Buluşmalarımız kapsamında Ilıca/Soğuksu mahallemizde vatandaşlarımızla buluştuk. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM

 

dvlt (1)

dvlt (2)

dvlt (3)

dvlt (4)

dvlt (5)

dvlt (6)

dvlt (7)

dvlt (8)

dvlt (9)

dvlt (10)

dvlt (11)

dvlt (12)

dvlt (13)

dvlt (14)

dvlt (15)

dvlt (16)

dvlt (17)

dvlt (18)

dvlt (19)

dvlt (20)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA