nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Wee Baby’den Basın Toplantısı

Bartın’da yoğun kar yağışı ulaşımı aksatırken, ambulans şoförleri de olası vakalar da sorun yaşamamak için araçlarına zincir takmaya başladı.

Wee Baby’den Basın Toplantısı
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 18:00 'de eklendi ve 1.105 görüntülendi kez görüntülendi.

Bebeklerin Mutlu Olmak için öncelikli tercihi Wee Baby.

Wee Baby tüm üretim tesislerini tek çatı altında topladı. Kapasitesi yüzde 100 arttı.

Anne bebek ürünleri sektörünün lider oyuncusu Burda Bebek-Wee Baby, üretim tesislerini Sakarya Organize Sanayi Bölgesi’nde tek bir noktada birleştirdi. Faaliyete geçen yeni üretim tesisinde, 25 milyon olan üretim kapasitesini yüzde 100 artırarak 2 katına çıkardı

Türkiye’de 31 yıllık köklü geçmişiyle annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş., Wee Baby markasıyla sektördeki konumunu güçlendiriyor. Sakarya Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmete açılan yeni üretim tesisiyle, Burda Bebek–Wee Baby 15 bin m2 üretim ve depolama alanında hizmet verecek. 2017 yılı sonuna kadar 12 milyon TL yatırımı planlanan tesisin artan kapasitesiyle Wee Baby, yüzde 30’un üzerinde büyüme hedefliyor. Burda Bebek-Wee Baby, bu yatırımla 25 milyon olan üretim kapasitesini yüzde 100 artırarak 2 katına çıkaracak. Üretim tesisinde yüzde 60 – 65’i kadın olmak üzere toplamda yaklaşık 187 kişi istihdam ediliyor.

Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük yerli üreticisi olan Burda Bebek – Wee Baby, üretiminde Avrupa standartları koşullarını sağlayarak, ilk TSE belgesi ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan üretim uygunluk belgeleri alan yerli marka. Aynı zamanda uluslararası standartta üretim yetkinliği sağlayan İSO 9001 kalite standardına sahip, güvenli üretim yaparak tüm ürünlerini FDA (gıdaya temas edebilen) onaylı hammaddeler ile BPA Free olarak üretiyor.

Esnek üretim yapısı ve yerli üretici tecrübesiyle rakiplerinden ayrılan Burda Bebek – Wee Baby, dünyanın önde gelen makine parkurlarından birine sahip ve farklı kategorilerde birçok ürünü Wee Baby markası ile üretebiliyor.

Uluslararası kalite standartlarında yerli üretim 

Dünya standartlarında, yerli üretimiyle daha uygun fiyatlara kaliteli ürünler sunan Burda Bebek – Wee Baby, anne ve bebeğinin doğum sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri bütün ürünleri gamında bulunduruyor. Annelere Özel Ürünler, Beslenme Ürünleri, Emzikler, Yardımcı Ürünler, Bakım Ürünleri ve Oyuncaklardan oluşan 6 ana kategorideki 400’ün üzerinde ürüne sahip olan Burda Bebek 24 bin eczane ve 10 bin perakende noktası ile 30 binin üzerinde satış noktasında yer alıyor.

Yeni üretim tesisini değerlendiren Wee Baby Genel Müdürü Burak Özbaşoğlu yaptığı konuşmada: “Burda Bebek – Wee Baby, 31 yılı geride bırakan köklü bir marka. Üretim Kapasitesi, cirosu ve kalite standartları ile Türkiye en büyük üreticisi konumunda. Burda Bebek-Wee Baby Dünyada üretimine hammaddeden başlayarak üretiminin yüzde 90’nını kendisi yapan sayılı firmalar arasında yer alıyor. Tüm üretim lokasyonlarımızı tek çatı altına topladığımız 15 bin metrekarelik kapalı alanı bulunan yeni modern tesisimizle üretim kapasitemizi daha da artırıyoruz. Bu sayede potansiyel otomasyon projelerini değerlendirmek ve uygulamak mümkün olacak.” dedi.

2017 sıçrama yılı olacak

2017 yılının Burda Bebek – Wee Baby için sıçrama yılı olacağına dikkat çeken Özbaşoğlu: “Türkiye içinde ve ihracatta büyümeyi hedefliyoruz. Yeni yatırımımızla birlikte ürün kategorilerinde ve farklı ülkelerde genişleyeceğiz. Artan kapasitemiz ile lojistik ve Ar-Ge çalışmalarımız hız kazanacak. Müşterilerimize daha etkin ve farklı ürün çeşitleriyle de hizmet verebileceğiz.” İfadelerini kullandı.

2016‘yı, yüzde 17’lik konsolide büyüme ile kapatan Burda Bebek – Wee Baby;  Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Türki cumhuriyetleri dahil 24 ülkeye ihracat yapıyor. 2017 yılında ise özellikle Ortadoğu ve Avrupa bölgesinde büyümeyi hedefliyor.

Son olarak anne ve bebek ürünleri sektörünün yeniliğe ve gelişmeye çok açık olduğuna da değinen Özbaşoğlu: “Büyüme potansiyeli oldukça yüksek bir sektörümüz var. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ürünlerin özelliklerinde son beş yılda birçok gelişme olduğunu söyleyebiliriz. Antikolik gaz önleyici biberonlar ve akıtmaz kulplu bardaklar, fonksiyonel elektrikli pompalar bu ürünlere örnek. Biz de ürün gamımızı ve Ar-Ge yapılanmamızı bu yönde geliştirerek, yeni gelişen trendlere cevap vermeye devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Programın bitiminden sonra, basın mensuplarına Sapanca-Kırkpınar Maja Tesisleri’nde yemek ikramı yapıldı ve Wee Baby ürünlerinden hazırlanmış birer paket hediye edildi.

Wee Baby Hakkında:

1986 yılında kurulan Burda Bebek diş kaşıyıcısı ve bebe bardağı çeşitleriyle sektöre giriş yapmış, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir. Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş. dünya sağlık standartlarının ve gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri üretim ve hizmet sürecine dâhil etmeyi ilke edinmiş ve sürekli geliştirilen yeni model ve ürün çeşitleriyle, firmanın bugün Pazar lideri olan Wee Baby markası yaratılmıştır. Wee Baby markalı ürünlerin büyük bir çoğunluğu özel olarak geliştirilmiş modern makine parkuru ile yerli olarak uluslararası standartlarda üretilmekte ve tüm üretiminde FDA onaylı hammaddeler kullanılmaktadır. Bunun yanında çevreye duyarlı üretim prensibini benimseyen Burda Bebek A.S. Türkiye’de kendi kategorisinde Wee Baby markası ile ilk TSE belgesi alan yerli firma olmayı başarmıştır.

31 yıldır Türkiye’de annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.S. bugün Türkiye’de Wee Baby markası altında; Annelere Özel Ürünler, Beslenme ürünleri, Emzikler, Yardımcı ürünler ve Bakım ürünlerinden oluşan 400’ün üzerinde ürününü, 30Bin üzerinde satış noktasında tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen Wee Baby ürünleri aynı zamanda 20’nin üzerinde ülkeye de ihraç edilmektedir.

Mustafa HAMDULLAH ERGİN

GEYVE GÜNDEM

wbyb (1)

wbyb (2)

wbyb (3)

wbyb (4)

wbyb (5)

wbyb (6)

wbyb (7)

wbyb (8)

wbyb (9)

wbyb (10)

wbyb (11)

wbyb (12)

wbyb (13)

wbyb (14)

wbyb (15)

wbyb (17)

wbyb (18)

wbyb (19)

wbyb (20)

wbyb (21)

wbyb (22)

wbyb (23)

wbyb (24)

wbyb (25)

wbyb (26)

wbyb (27)

wbyb (29)

wbyb (30)

wbyb (31)

wbyb (32)

wbyb (33)

wbyb (34)

wbyb (35)

wbyb (36)

wbyb (37)

wbyb (38)

wbyb (40)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA