nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

TÜMSİAD Yönetimi Balıkesir’de

TÜMSİAD Yönetimi Balıkesir’de
Bu haber 19 Haziran 2017 - 15:35 'de eklendi ve 743 görüntülendi kez görüntülendi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)’ın Balıkesir de düzenlediği Marmara Bölge iftarına TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

TÜMSİAD Bölge İftarına katılan TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ‘’ekonomide yaşanan sıçramanın istihdamı pozitif yönde etkilediğini belirtirken yılsonu hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini ifade etti.’’

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan: “ TÜMSİAD ailesi olarak ramazan ayında yaptığımız bütün iftar programlarımızda şehit ailelerimizi, gazi ailelerimizi ve aynı zamanda yetim kardeşlerimizle soframızı paylaşma prensibi edinmiştik. Bunu da burada çok şükür gördük.
Biz TÜMSİAD olarak birkaç konuyu her fırsatta dile getirmeye çalıştık. Bunu da burada dile getirmek istiyorum. Öncelikle Türkiye hızlı hareketli günlerden geçerken biz sivil toplum kuruluşları içerisinde bir araya geldiğimizde şunu zikretmeye çalıştık. Her şeye rağmen üretmeye devam edeceğiz. Ve ürettiğimizi de yurtdışına satacağız diye konuşuyorduk. Bununla ilgili verilerde geldi. Çok olumlu rakamlar aldık. Dolayısıyla baktığımız zaman ekonomide ki bu sıçramanın ve büyümenin istihdama yansıması 1.2 milyondan bahsediliyor. İstihdam seferberliği ile yaşanan bu sıçramanın önümüzdeki 2. ve 3. periyotta da yakalayabileceğimizi ve yılsonu hedeflerini tutturabileceğimizi gösteriyor. Artık Türkiye’de bir istikrar ve hızlı bir şekilde yoluna devam edeceğimize inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Katılım
Öte yandan Balıkesir de düzenlenen Marmara Bölge İftarı programına ilimizden TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Çilingir, Tacettin Omar, Nevzat Yetişircan, Yusuf Çokal ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş katıldı.

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM  

tmsiad (1)

tmsiad (2)

tmsiad (3)

tmsiad (4)

tmsiad (5)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA