nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

TÜMSİAD Şube Sekreterleri Toplandı

TÜMSİAD Şube Sekreterleri Toplandı
Bu haber 30 Mayıs 2017 - 12:47 'de eklendi ve 686 görüntülendi kez görüntülendi.

TÜMSİAD Sakarya Şube Sekreteri Ferhat Ateş, genel merkezin düzenlediği toplantıya katıldı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından düzenlenen Sakarya Şube Sekreteri Ferhat Ateş’in de katıldığı Türkiye Şube Sekreterleri Toplantısı ve Eğitimi 08-09 Mayıs tarihlerinde yapıldı.


”Bizim sınırlarımızı genel ahlak, edep ve terbiye belirler.”

TÜMSİAD Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıda konuşan TÜMSİAD Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu’’ Şube Sekreterlerinin, TÜMSİAD’ın misyon ve vizyonuna uygun hareket etmelerini isteyerek, ‘’Biz sanayici ve işadamlarını temsil eden etkin bir sivil toplum kuruluşunun temsilcileriyiz. Bizim sınırlarımızı genel ahlak, edep ve terbiye belirler. dedi.

TÜMSİAD ailesinin vatanını, milletini ve bayrağını seven bir topluluk olduğuna da dikkat çeken Kapıcıoğlu,’’ Biz devletimizin yanındayız. Vatan hainleri ve teröristlerle işimiz olmaz’’ dedi.

İki gün süren toplantıda, yapılan ve planlanan faaliyetler, genel merkezden beklentiler, şubelerin stratejik planları, çalışma usul ve esasları, komisyon çalışmaları, yazışma kuralları, dosyalama sistemleri, protokol kuralları, miadlı evraklar, raporlama sistemi ve sosyal medya gibi konular hakkında geniş bilgiler verildi.

52 İl’in şube sekreterleri toplantısına, TÜMSİAD Genel Sekreteri M. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu’nun yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcıları, Nurcan Erdoğan, İsmail Kömürcü, Recep Sezer, Genel Merkez idarecileri; Abdulkadir Çelik, Cihan Söker, Kemal Gözlemeci, AK Karınca Program yapımcısı Serdar Ataoğlu, Devlet Teşvik ve Hibeleri eğitimcisi Proje yöneticisi Adnan Kahraman ile İstanbul TÜMSİAD Gençlik Komisyonu Başkanı İbrahim Özer Akıncı katıldı. Toplantı, hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM

tmsdskrt (1)

tmsdskrt (1)

tmsdskrt (2)

tmsdskrt (3)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA