nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

TÜMSİAD’dan “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı

TÜMSİAD’dan “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı
Bu haber 18 Nisan 2017 - 17:17 'de eklendi ve 895 görüntülendi kez görüntülendi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez “Kutlu Doğum Haftası” ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Ölmez mesajında: “ Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamber Efendimizin kutlu doğumunu idrak etmenin mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Sevgili peygamberimiz dünyaya bir lütuf, âlemlere rahmet olarak gönderilmiştir. Kendimize her yönden örnek almamız gereken Peygamber Efendimizin bizlere işaret ettiği yaşam tarzını idrak etmeli ve bu yönde yaşama çabası içinde olmalıyız. Mü’minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzenler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple ateşli hastalığa tutulurlar diyerek Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed daima birlik ve kardeşlik konusunda örnek olmuştur.

Bu anlamda birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerde kutlu doğum haftasının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam dünyasının birliğine, dirliğine ve huzuruna vesile olması temennisiyle hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”dedi.

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA