nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Başkan Irmak: ‘Teşekkürler Geyve’

Başkan Irmak: ‘Teşekkürler Geyve’
Bu haber 18 Nisan 2017 - 17:01 'de eklendi ve 784 görüntülendi kez görüntülendi.
AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, anayasa değişikliği ile ilgili referandum sonucuna ilişkin yaptığı açıklamada, ” Millet iradesinin yine üstün geldiğini ve ülkemizin geleceği için büyük bir adım atıldığı ifade ederek Geyvelilere teşekkür etti.

Millet iradesinin yine üstün geldiğini ve ülkemizin geleceği için büyük bir adım atıldığı belirten AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Halkımız 16 Nisanda sandığa giderek Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair 18 maddelik Kanununu oyladı ve Türkiye genelinde % 51,34’lik bir oyla Evet dedi.  Geyve İlçemizde ise %69,7 oy ile EVET kararı vererek desteğini bizden esirgememiştir.

Millet Kararını Vermiştir. Güçlü Türkiye için; Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet; Vatanımıza, Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun. Her türlü bürokratik engeller artık önümüzde engel teşkil etmeyecektir. Yatırımların ve hizmetlerin önü sonuna kadar açılmıştır. Milletimize Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Milletimiz, hizmetlerimizi doğru ve özünde yaptığımız sürece hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bizlerde her zaman halkımızın teveccühüne layık olmaya çalıştık. Artık kısır koalisyon dönemleri sona ermiştir.”

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA