nostlj

vefat-bolumu

SON DAKİKA

Geyve Gundem | Geyve'de Doğru Haberin Adresi

Vergi Dairesi’nden Uğur Balkuv’a Teşekkür Belgesi

Vergi Dairesi’nden Uğur Balkuv’a Teşekkür Belgesi
Bu haber 05 Mart 2016 - 11:07 'de eklendi ve 3.382 görüntülendi kez görüntülendi.

Geyve Vergi Dairesi mükelleflerinden 2015 yılında beyanlarını ve ödemlerini düzenli yapan mükelleflerden 3 kişiden biri olan Uğur Balkuv Müdürü Ayhan Yurtdagül’e 27. Vergi Haftası etkinliği çerçevesinde Sakarya Vergi Dairesi Başkanının Teşekkür Belgesini Başkan adına Geyve Vergi Dairesi Müdürü Gaffar KOÇAK verdi.

KOÇAK konuşmasında vergi bilincine değinip tanımını yaptı. ‘’Vergi bilinci, Kamu hizmetlerinin gerçekleştirilmesi bakımından verginin önemini bilen toplum bireylerinin, vergi ile ilgili ödevlerini yerine getirmedeki istekliliklerinin düzeyin şeklinde tanımlayarak işçi ve yöneticilerle sohbet etti.

Onlara’’siz mükelleflerimiz, girişimcilerimiz, veli nimetlerimizsiniz, İşçi ve emeğiyle üretime katma değer katanları ben “Verginin Kahramanları” olarak görüyorum. Tüm bu devlet çarkını döndüren sizlersiniz.”şeklinde konuştu.

Vergi mükelleflerinden gelecek yıllarda daha üst sıralarda Vergi vererek Rekortmen olmalarını beklediğini ifade etti.

vrgblg (1) vrgblg (2) vrgblg (3) vrgblg (4) vrgblg (5) vrgblg (6) vrgblg (7) vrgblg (8) vrgblg (9) vrgblg (10) vrgblg (11) vrgblg (12) vrgblg (13) vrgblg (14) vrgblg (15) vrgblg (16) vrgblg (17) vrgblg (18) vrgblg (19) vrgblg (20)

Mustafa Hamdullah ERGİN

GEYVE GÜNDEM

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA